Jakie jest najlepsze mmo?

Gry mmo to gry w znaczeniu dosłownym massively multiplayer online. Tłumacząc na język polski jest to gra, skupiająca ze sobą wielu graczy rywalizujących ze sobą w trybie rozgrywki online – czyli przez internet. Słowo massively oznacza w tym przypadku “masywność” produktu, czyli jego skalę i mocno podkreśla ilość graczy, która może podejść do danego tytułu.

Wielu z nas, graczy, zadaje sobie pytanie; jakie jest więc najlepsze mmo w internecie? Odpowiedź jest krótka i brzmi: żadne.

Dlaczego żadne? Już spieszę z wyjaśnieniem. Żadna gra mmo nie może być grą najlepszą, ponieważ każda polega na czymś innym. W jednej będziemy budować swoją armię rozwijając ją od samego trzonu, w drugiej będziemy kierować tylko jedną postacią i rozwijać ją w różnych kierunkach – wybranych przez nas. Najczęściej spotykanym gatunkiem gier mmo jest mmorpg.

Gry mmorpg cechują się właśnie tym, że tworzymy swoją własną postać, którą niezmiennie do końca gry rozwijamy i budujemy jak tylko sobie tego zapragniemy. Można powiedzieć, że najlepsze mmo to mmorpg, jednak tutaj nie zawsze spotkamy się z tym samym zdaniem ogółu graczy na świecie.

 

Author: glorietta.com.pl